Maxmechanik s.r.o.

cz de

Vyrábíme

Maxmechanik icon

Technologie strojů

Maxmechanik icon

Montáž

Maxmechanik icon

Kontakt

Maxmechanik icon
Maxmechanik s.r.o. Maxmechanik s.r.o. Maxmechanik s.r.o.

Frézování

Certification

Frézování je jeden z nejdůležitějších obráběcích výrobních postupů.

Více

Soustružení

Cooperation

Nejsme dodavatelé velkých sérií, nýbrž produkujeme soustružené díly.

Více

Vrtání

Quality

Naše precizní vrtání doplňuje komplexní a prvotřídní CNC zpracování.

Více

Povrchová úprava

Certification

Optimalizujeme výrobu dílů tak, aby dosahovala vysokou ekonomickou i funkční úroveně.

Více

Vyrábíme (za pomoci frézování, soustružení, vrtání apod.) přesné díly ze všech obrobitelných a přizpůsobitelných kovů a plastů pro oblasti jako energotechnika, výroba dopravních prostředků, jemná mechanika, hydraulika, zdvihací technika, letecký průmysl, výroba strojových zařízení používaných pro medicínský průmysl, sportovní zařízení atd.

Moderní strojový park s pětiosým obráběcím centrem umožňuje produkci komplexních dílů s nízkou tolerancí. Vzdělávání našich odborných zaměstnanců zajišťujeme sami a vzniká tak tímto hodnotná symbióza mezi motivovanými zaměstnanci a moderním CNC-strojovým parkem.

Záruka kvality díky certifikovaným procesům výroby a precizní měřící technologii je samozřejmostí.
Možnosti produkce


Maxmechanik s.r.o. je schopen zajistit kapacitu mezi 1-4000 dílců. V případě skupinových montáží jsme schopni produkce mezi 20 až 800 kusy. U většího množství dílů je nutno projekt se zákazníkem speciálně naplánovat.

Maximální hmotnost dílů, které maxmechanik s.r.o. opracovává, je kolem 300 kg. Maximální vyrobená délka dílu u frézování je 1 200 mm, u obrábění 660 mm, 350 mm průměr.
Získávání materiálu


Různé druhy kovů (hliník, ocel, ušlechtilá ocel, titan, mosaz, měď, bronz) nebo plastů získáváme hlavně od výrobců ze západní Evropy. Dodáváme na přání vzorky materiálů.

Povrchovou úpravu (mokré/práškové lakování, galvanické, chemické) s vysokým požadavkem obstaráváme v České republice.

Povrchovou úpravu s velmi vysokým požadavkem na kvalitu provedení obstaráváme v západní Evropě (Švýcarsku). Dodáváme na zakázku i měřící protokoly spolu s atesty povrchové úpravy.

Běžné materiály nakupujeme především ve střední a východní Evropě. Pokud materiál na tomto trhu k dostání není, obstaráme jej v západní Evropě.