Maxmechanik s.r.o.

cz de

Vyrábíme

Maxmechanik icon

Technologie strojů

Maxmechanik icon

Montáž

Maxmechanik icon

Kontakt

Maxmechanik icon
Maxmechanik s.r.o. Maxmechanik s.r.o. Maxmechanik s.r.o.

Vaše přidaná hodnota:


· Koncentrace pouze na konečnou montáž, zvýšení flexibility a kapacity
· Obdržíte kvalitní výkon, který není v jádru vaší kompetence
· Své skladování, tzv. logistickou síť můžete zúžit
· Zvýšení transparentnosti výdajů a zkrácení logistického řetězce
· Můžete se opřít o systém dohledatelnosti na základě čárových kódů
· Obdržíte přístup k dodavatelům a technologiím ze střední a východní Evropy

Kvalitu všech předmontáží a montáží zaručujeme díky certifikovaným výrobním postupům, precizním měřícím technologiím, funkčním a zátěžovým testům.
Skupinová montáž


Jako váš dynamický integrální dodavatel vám zajistíme vámi požadované komponenty i mezinárodně, doplněny o námi vyrobené precizní díly. Tyto jednotlivé díly budou na speciálně upravených montážních pracovištích namontovány k vašim montážním skupinám a dodány inkluzivně s funkčním a zátěžovým testem.

Kvalitu všech předmontáží a montáží zaručujeme díky certifikovaným výrobním postupům, precizním měřícím technologiím, funkčním a zátěžovým testům.

Ke splnění bezchybné dokumentace a splnění požadavku bezpečnosti našich zákazníků jsme vybaveni systémem zpětného dohledání díky čárovým kódům. K tomu nabízíme ještě možnost skladování. Stavební skupiny tak mohou být denně vyzvány k dodání ze skladu.

Díky úzké spolupráci s našimi spolehlivými kooperačními partnery a experty jsme schopni převzít kompletní požadavky našich zákazníků.
Svařované konstrukce


Stejně jako v naší výrobní hale s našimi svářeči, tak i díky úzké spolupráci s našimi dlouholetými kooperačními partnery jsme schopni vyrobit komplexní svařované konstrukce. Naši zkušení svářeči pracují s vysokou precizností se všemi běžnými materiály jako ocel, ušlechtilá ocel a hliník. Svářečské práce jsou prováděny v oddělených místnostech (ušlechtilá ocel, běžná ocel, hliník). Všechny pracovní plochy jsou vybaveny precizními svářečskými stroji tak, aby bylo možné provádět svařování co nejefektivněji. Technologie strojů je doplněna moderními a výkonnými svářečskými roboty.
Funkční zkoušky


K provádění funkčních zkoušek využíváme moderní zařízení a měřící technologie jak vlastní, tak od našich kooperačních partnerů. Příklad funkčních zkoušek: zkouška surovin a materiálu, zátěžový test, test těsnění, test odporu, zkouška turbulentního proudu